| Din_Chocholata_Puffulethe_1998 a întrebat:

Am 10 ani, la ce varsta ma pot epila pe maini si pe picioare?

Răspuns Câştigător
| BombonicaXD a răspuns:

Hmm...acum e cam devreme.O sa ai destul timp pe la 14-15 ani sa te epilezi, stai linistita, nu e nimic placut in asta.In primul rand ca e o durere ingrozitoare pana te obisnuiesti (1 an) si in al doilea rand in timp iti distruge pielea, pierzandu-si elasticitatea.Nu iti recomand!

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Peste cativa ani.
Poti ajunge si la 18 ani, daca nu ai par pe picioare, care sa se vada urat.
Pe maini niciodata. Din rau o sa dai in mai rau. Va arata prea nasol si o sa fie mult mai mult par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea mica, dar cam, cand nu o sa fie nici o asemanare intre tine si Yeti atunci poti sa incepi, pana atunci nu are rost!

| Okami23 a răspuns:

Pe la 15 ani

| Pixie_8314 a răspuns:

Poti sa te epilezi. cu cat te epilezi mai devreme si mai des, cu atat parul se rareste.eu m-am epilat de la 10-11-12 ani si acum pe picioare nici nu prea se mai vede, si mentionez ca eram ca o maimutica laughing