| NVSCS555 a întrebat:

Am 13 ani si urmeaza sa port la o nunta sandale cu toc gros de 10 cm.Credeti ca ar trebui sa imi iau cu mine inca o pereche de sandale cu talpa ortopedica mai joasa sa ma schimb ca sa nu ma doara talpile?

Răspuns Câştigător
| Clytia a răspuns:

Da, ar fi foarte bine dacă ți-ai lua. Nu cred că ai rezista toată seara pe tocuri, plus că în sandale ai să poți dansa ușor.

9 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Daaaaaaaaaa

| Justme1997 a răspuns:

De ce sa porti tocuri de 10 cm la 13 ani? Clasa a 6a

| NVSCS555 explică (pentru Justme1997):

1-Clasa a 7a
2-De ce mai raspunzi daca am dat funda?
3-Nu te mai baga in seama aiurea comentand fara rost

| christine99 a răspuns (pentru Justme1997):

Ce argumente ti-a dat, te-a "ciuruit" laughing

| Justme1997 a răspuns (pentru NVSCS555):

Te-am intrebat doar, nu inteleg de ce poarta copiii tocuri asa inalte

| NVSCS555 explică (pentru Justme1997):

Tu comentezi doar pentru ca esti geloasa ca tu n-ai avut voie sa porti tocuri la 13 ani

| Justme1997 a răspuns (pentru NVSCS555):

Tu crezi ca sunt geloasa laughing Eu urasc tocurile si la 22 de ani, nu vad de ce sa se chinuie si copiii pe ele

| NVSCS555 explică (pentru Justme1997):

La 13 ani esti adolescent nu copil asa ca taci.

| christine99 a răspuns:

Ai 13 ani, poti sa mergi si in sandale, doar distreaza-te.