| Damii a întrebat:

Am 14 ani si de un timp am inceput sa ma pensez. Stiu sa fac asta si imi iese bine dar problema este ca dupa ce imi smulg firele incep sa-mi creasca dar sunt asa mici ca nu le pot smulge. Practic arata ca niste punctulete pana sa le smulg. As putea face ceva sa nu se observe? Arata si la voi asa fetelor?

3 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

La cat de mici sunt nici nu se observa... laughing inceraca cu o penseta mai micuta!

| Adriana a răspuns:

Asa ni se intampla tuturor, stai linistita tongue nu ai ce face decat sa astepti pana cresc un pic sa le poti prinde cu penseta tongue

| anamaria13b a răspuns:

Pai mai asteapta cateva zile sau daca nu du-te la o specialista si ea iti va spune ce sa faci exista ceva ca un fel de biguri dar mai mici si poti sa dai cu acel 'big' peste firele de par mici ''punctulete''