| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani, ma duc la un party de revelion. E ok daca ma imbrac cu blugi si o bluza? E bluza frumoasa de la zara

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde unde faci

| darrio2007 a răspuns:

Cu bluza de la Zara i-ai spart pe toti.

| Yukidaruma a răspuns:

Da, este în regulă ținuta. Trebuie să te simți și confortabil în ele mai ales dacă vei dansa. Poți asorta bluza cu un lănțișor drăguț, o broșă sau alte accesorii micuțe și pot conferi o oarecate tentativă de glam pentru cazul în care petrecerea va fi la un restaurant. Dacă este la cineva acasă și vei fi înconjurat doar de persoane cunoscute, nu ai de ce să-ți faci griji în privința ținutei, contează ca voi să vă distrați ^^.
Distracție plăcută!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da.

| Ineys a răspuns:

Daca e de la Zara i-ai spart. Eu mi-as lua doar un abtibild cu Zara si l-as pune pe frunte. BOOM esti deja cel mai tare.

| Nirvanaaa a răspuns:

La 15 ani, eu zic ca e ok.Vezi sa se asorteze totusi din punct de vedere cromatic.

| asuari a răspuns:

E perfect. Bluza de la Zara face totul.

| DeeDee817 a răspuns:

E ok dar depinde și unde e locația... dacă e la un restaurant ar trebui sa te îmbraci mai elegant, dacă e acasă la cineva, da.

| BogdanDavidZ a răspuns:

E revelionul nu e nunta, mergi cum vrei tu.

| Alexandru_Ionut_1999_yOGF a răspuns:

Adecarul e ca daca ai bluza de la zara, ești cineva. La 15 ani, aveam o bluza de la Nike, nici aia origînalt, în rest nu av-am bluze "de firma". Acum dacă nu ai zara, puma, Nike, fila, ești un nimeni. Ca sa numai zic, ca pe la 10 ani, aveam o pereche de papuci din cauciuc, cu un crocodil pe ei. Nu era lacoste.

| AlexStefy a răspuns:

De ce n-ar fi ok?
E alegerea ta!