| Gabitaancutaelena a întrebat:

Bună TPU, am 17 ani și m-am tuns singura în scări în martie cam asa laughing gen parul meu e scurt dar tuns în scari și arata ca naiba, ma spăl o zi da o zi nu pentru ca mi se îngrașă destul de repede și nu îmi place sa ies cu el slinos, faza e ca de când l-am tuns scurt nu stiu de ce și-a mai pierdut din volum. De ex după ce îl spăl are volum, când ies afara nu stiu de ce îmi pierd volumul mai ales când bate vântul, oare de la placa?

3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Du-te la coafor happy

| Dintrebare a răspuns:

Eu as zice sa mergi la coafor sa iti dea o forma. Sau daca nu vrei, atunci pana cand iti mai creste, ai putea folosi niste spuma pentru volum si sa il usuci cu peria

| mihaideramis a răspuns:

Parul fiind mai scurt sta mai drept, iar cu cat e mai lung cu atat e mai * manevrabil *, probabil si din cauza placii este motivul