| irina103 a întrebat:

Buna TPU! Am 18 ani si as dori sa imi măresc buzele cu hyaluron pen, dar as avea cateva intrebari inainte: 1.doare? 2. Cat dureaza de obicei sa faci aceasta procedura? 3. Cat dureaza efectul( gen cat timp o sa ai buzele mai mari)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca incepi sa o faci de la 18 ani ai sa ajungi hidoasa ca asta.
http://calatorul.net/......i-obrajii/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa doara ca ii un ac minuscul o pișcatura simti te inteapa de cateva ori ti le tot maseaza sa se intinda ala prin buze ramai cu niste pete rosii de la ac cateva zile da poti sa te dai pe buze si nu se vad. iar dupa aia mai mergi la
Intretinere la 1 an sau 2

| irina103 explică (pentru anonim_4396):

Eu am inteles ca este o procedura in care nu se folosesc ace deloc. este vorba de are comprimat gen

| anonim_4396 a răspuns (pentru irina103):

N ar cum sa intre ceva sub piele fara ac gen lichid si sa si stea acolo