| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU... am ceva fire albe care au inceput sa fie cam vizibile si inestetice (mentionez ca parul meu este saten deschis si nu a fost vopsit niciodata si nu prea as vrea nici acum )... intrebarea mea: exista vreun sampon sau nuantator ceva care sa imi vopseasca sau sa imi schimbe culoarea firelor albe? As dori ceva pe care sa il pun in sampon sau in conditioner si in timp sa le faca macar aurii/ satene sau ceva sa nu mai fie albe. Nu doresc spray-uri care rezista doar pana la prima spalare. Multumesc!

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sampoanele nuantatoare provoaca o dilutie culorii naturale. Stratificand prin nuantare repetata ajungi sa iti pierzi culoarea naturala. Poti opta pentru vopsirea doar a firelor albe cu o vopsea "permanenta" sau poti sa il lasi natural. Citeste descrierea de la poza asta : https://www.instagram.com/p/B8ELiVlpefX/?igshid=x5ict7oi9ky1
https://youtu.be/fI87A_22QMQ

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"nu a fost vopsit niciodata si nu prea as vrea nici acum"

toate au un inceput, il vopsești și ești rezolvată câteva săptămâni

| Cqarina a răspuns:

Exista mai multe feluri. Eu am luat din carrefour, nuantator mov. Foarte bun