| cazingo a întrebat:

Buna, TPU! Am comandat cineva haine de pe Shein? Am vrut sa-mi comand cateva haine, dar nu stiu daca sunt de calitate buna, daca ce ati comandat a fost foarte ok, nu ca hainele de pe wish happy? Sa comanzi ceva si sa-ti vina altceva?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Toate site-urile chinezesti au aceleasi produse. Doar pentru ca au alt nume nu inseamna ca gasesti altceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt acelasi lucru ca pe wish.
Dupa preturi iti dai seama imediat ca sunt super mici, deci calitatea este super-proasta.