| Krone a întrebat:

Am comandat ieri Duminica 06.10. 2018 pe la ora 18:00 o vopsea de par de pe Altex.ro

As vrea sa stiu daca am facut comanda duminica adica ieri e luata in considerare astazi fiind luni nu?! sau trebuie sa o mai fac inca odata astazi comanda... Deoarece nu se fac comenzi Sambata si Duminica.

Si de obicei in cat timp ajunge un produs de la ALTEX va rog frumos un raspuns explicit m-ar ajuta enorm...

A da si era sa uit cu ce firma de curierat lucreaza cei de la Altex?

Va rog ajutati-ma dau funda 100%!

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Comanda o poti face in orice zi a săptămânii dar coletul îl vei primi doar de luni pana vineri intr-anumit interval de timp. De obicei de la altex in maxim 3 zile lucrătoare vei primi ce ai comandat.

| Krone explică (pentru kar1GaNNN):

Multumesc mult... undeva pe miercuri ar trebui atunci maxim joi... Si firma de curierat cu care lucreaza de obicei nu sti!?

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Krone):

Cu Fan curier lucrează din câte știu eu.

| Krone explică (pentru kar1GaNNN):

Oke, multumesc mult. O zi faina