| Anaoi28 a întrebat:

Buna TPU!
Am cumparat un parfum care efectiv a curs in cutie. Cand am ajuns acasa, am observat ca se scursese parfum din sticluta. Nu imi dau seama daca se poate remedia aceasta problema. Daca stiti vreun sfat, as fi recunoscatoare.
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Te duci cu el înapoi și cu tiketul să dovedești că abia l-ai cumpărat

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu au inchis ei bine dopul sticlutei, te duci cu el inapoi si îi rogi sa i ti dea altul si il verifici acolo.

| Anaoi28 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am fost si mi-au spus ca l-am stricat eu si l-am folosit, ca sa primesc altul.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anaoi28):

Reclamatie la opc daca ei nu vor in magazin sa il schimbe.