| lonyanna a întrebat:

Bună, TPU!
Am și eu o întrebare fetelor. Voi ce șampon si balsam folosiți?
Ce alte produse de îngrijire a părului mai știți?
Mulțumesc. :*
Fundă + vot la fiecare răspuns.

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pantene folosesc si din cand in cand ulei de ricin

| tesss a răspuns:

Eu ma spal cu Dove si ca sampon si ca balsam iti face parul f f fin in afara de astea numai folosesc nimic pentru par

| thegatekeeper a răspuns:

Sampon si balsam de la Syoss, pentru par vopsit. In afara acestora, nu mai folosesc niciun produs pentru par. Mai aplic ulei de ricin o data la o luna-doua, dar nu intotdeauna.

| Kasia a răspuns:

Buna.
Folosesc samponul de la Favisan pentru cresterea parului iar ca balsam folosesc tratamentul Elseve Total repair.
Mai am un ser de stralucire de la Kallos si un ser cu ulei de argan de la Avon.De asemenea foarte, foarte bun mi se pare Mythic Oil-insa acesta e ceva mai scump si se gaseste prin saloane.L-am gasit pe Aoro la un pret mai mic avand in vedere ca in saloane depaseste 100 lei.In rest folosesc multe masti naturale pentru par facute cu ingrediente precum uleiuri, oua, cacao, banane, avocado.Sunt sigura ca pe net vei gasi zeci.

Imagini de la produsele mele

http://www.aoro.ro/......le-de-par/

http://www.lorealparis.ro/......racle.aspx

http://1001cosmetice.allshops.ro/......STALE.html

http://www.avon-shop.ro/......-5991.html

| acidickiddo a răspuns:

Eu nu folosesc balsam, in schimb folosesc sampon de la Pantene Pro V Volum.Pe piata romaneasca, sunt multe produse de ingrijire a parului, depinde ce vrei tu sa stii mai exact.

| andapisi5555 a răspuns:

Sampon=Elseve
Balsam=Dove

| x3Clover a răspuns:

AVON doar Avon toti imi admira parul..si eu sunt mandra de el, toti care mi-au urmat sfatul au avut numai de castigat, incearca si tu si imi vei multumi mai tarziu :*

| Rruxyy a răspuns:

Eu folosesc sampon de la Head & Shoulders si balsam de la panten, mai folosesc de 2 ori pe saptamana si o masca de la garnier. Si inainte sa ma usuc pe par folosesc de la gliss un spray cu keratina si de la panten o crema pentru placa, adica inainte sa imi indind parul, ca sa nu se arda asa de tare

| Darywse a răspuns:

Eu iti spun sa folosesti sampon de la:Life Care/Aloe Vera..Sunt putin mai scumpe dar mai bune

| Baws a răspuns:

Clear, pentru matreata.stralucire

| LoreenaP a răspuns:

Am folosit multe sampoane, dar si masti(nu folosesc balsam). Sampoane bune si ieftine: Gliss, Garnier, Herbal Essences. Masti: Gliss, Elseve. Cele naturale(bio) sunt si mai bune, le poti comanda de pe diferite site-uri cu produse bio, dar au un pret mai ridicat.

| Cristiana_Danila_1996 a răspuns:

Http://www.google.ro/webhp?hl=ro&tab=ww acest sampon este bun... Head and shoulders...