| BiancaDenisa a întrebat:

BUNA TPU!
am mare nevoie de ajutorul vostru (in special cred ca fetele se pricep la asta).
In toamna voi avea nevoie de niste cadouri pentru cateva persoane.
M-am gandit la o bratara de argint pentru una din acele persoane dar problema este ca nu stiu de unde pot cumpara una.Am nevoie de cateva site-uri cu bijuterii de argint (pentru ca as opta si pentru un lantisor de argint cu pandantiv) ca sa ma informez asupra unui pret ( nu trebuie sa fie tot din argint, ci suflat cu argint).Si apoi am nevoie de cateva locuri unde pot cauta aceste bijuterii.Nu magazine foarte scumpe.
Eu locuiesc in Timisoara si am nevoie de cateva nume de magazine.
Sau stiti voi ce as mai putea sa cumpar? Este pentru o fata foarte draguta, finuta si frumoasa, deci merg niste lucruri finute si sensibile (si m-am gandit la bijuterii).Sau un lant din acela lung cu o inimioara? (Stiti...cum se poarta acum)
Sau alte idei, va rog! Pe langa asta ii mai voi da eu cateva...dar nu ma pot hotari asupra acestei bratari sau lant cu pandantiv suflate cu argint.Si imi puteti da si niste preturi? (Nu vreau sa fie foarte scumpe bijuteriile, deci nu imi dati magazine de lux). Multumesc :*
Si alte cadouri care se pot face unei persoane pe care o vezi prima oara (e o vedeta) dar au in jur de 20 de ani.Mersi :*

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Chiar si in mall-uri sunt bratari si lantisoare suflate cu argint (Cel putin asa am vazut eu aici la mine in Arad).
E imposibil sa nu gasesti un magazin micut ceva.

www.bijunet.ro

www.bijuterii-ieftine.ro

Si daca scrii si pe facebook : Bijuterii Timisoara vei gasi pagini.
Succes si O zi placuta! :)

| BiancaDenisa explică (pentru MeimeiPinguinu):

Si cam ce pret are un lant sau o bratara suflate cu argint? in mall? happy

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru BiancaDenisa):

20-40 lei cred
Numai tin minte exact deoarece nu am fost interesata de a cumpara ceva din argint suflat.

| BiancaDenisa explică (pentru MeimeiPinguinu):

Ok,acest pret il caut si eu.Multumesc frumos pentru ajutor happy

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru BiancaDenisa):

Oricand! happy
Am un prieten pe aici care are blog cu diverse bijuterii pe care le face manual si le vinde.Dar nu o gasesc, am sa o caut acum si am sa iti dau pagina ei.

8 răspunsuri:
| pisideeA a răspuns:

Stiu niste magazine.dar tu ai buget mare care sa le cumeperi?

| BiancaDenisa explică (pentru pisideeA):

Nu foarte mare, mai ales ca am mai vazut si eu bratari pana in 50 de lei (nu vreau sa fie in totalitate de argint, ci suflate cu argint )