| Sheili a întrebat:

Buna TPU.Am multe sprincene si nu-mi place eu is draguta dar mie numi plac sprincenele help fundita

8 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Rade-le.

| lovem3 a răspuns:

Du-te la cosmetica si penseaza-te.sau uitete pe you tube cum inveti sa te pensezi singura acasa si procedezi la fel. dar mai degraba du-te la cosmeticiana pentru a-ti putea da o forma potrivita fetei tale.

| chupachups1234 a răspuns:

Cum Dumnezeu multe sprancene? laughing Poate vrei sa zici ca sunt dese laughing Penseaza-te. Ce dilema rolling on the floor

| mistikk a răspuns:

Ai multe SPRINCENE cum vine asta? penseaza`te o sa scapi de cele multe sprancene

| Mmmmaaaaddddyyyy a răspuns:

Pai du`te la un salon si intreaba de o forma a sprancenelor care te`ar avantaja. Te pensezi la salon si dupa iti mentii forma astfel incap sa te avantajeze si sa-ti stea bine. succes`:*

| ElenaGeorgi a răspuns:

Un om poate avea decat 2 sprancene. Vrei sa spui multe fire. Si. penseaza-te daca chiar e asa.

| Alexxaaa a răspuns:

PENSEAZA-TE. Daca nu stii uh sa-ti dai o forma draguta pune pe cineva sa te penseze sau du-te la un coafor

| Artegor a răspuns:

Multe sprâncene? ai mai mult de doua adică?laughing poate vrei sa spui ca le ai dese, nu ca ai multe. Dacă te deranjează asa tare te poți pensa.