| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru! nu stiu ce sa fac, eu am parul lung chiar foarte lung e pana la genunchi, am avut parul bogat, cu volum nu aveam fire despicate asta era anul trecut acum parca e mai subtire am foarte multe fire despicate, este deteriorat si nu folosesc decat sampon, nu il fac cu placa, acum in ultimul timp l-am mai purtat prins in codita si nu impletit, dar totusi nu mai e cum era inainte, am incercat sa mai tai din varfuri dar nimic... e la fel, va rog sa ma ajutati! voi ce imi recomandati? astept raspunsurile voastre, va multumesc!

2 răspunsuri:
| laury4ever a răspuns:

Banuiesc ca trebuie sa in tunzi mai des, ca fiind atat de lung nu prea are cum sa fie prea cu volum. incearca si un balsam sau o masca de par pentru un aspect mai sanatos!

| simona_3203 a răspuns:

Am si eu la fel de lung si la mine e acelasi lucru am incercat toate produsele recomandate dar nimic... bine eu il uscam cu uscatoru de par si de 2 luni am renuntat la el si vad ca e mai bine acum dar imi trebuie mult timp pana se usuca angry laughing