| axml34 a întrebat:

Buna TPU.Am niste adidasi nike care nu au semnul nike pe talpa..sunt made in indonesia. Oare sunt originali? Va rog ajutati-ma...

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Da sunt originali

| andre3aph a răspuns:

Nu conteaza unde sunt fabricati, pot sa fie replici.E chiar asa de greu sa scrie: made in indonezia/china/europa?

| Georgesava a răspuns:

Cei din indonezia da sunt si eu am pantofi originali dar au semnul doar pe eticheta dar stiu sigur cas originali i-am luat din magazin da in principiu sunt originali