| Syrten a întrebat:

Buna TPU!
Am niste cosuri albe sub ochi, sub piele, am inteles ca se numesc milia.
Cum as putea sa scap de ele fara vreo interventie chirurgicala?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Eu zic sa mergi la un dermatolog; el le va vedea si-ti va indica un tratament! Numai bine!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste pe aici: https://www.stropconcept.ro/......ct-de-ele/
Sfatul final este: mergi la dermatolog!

| Violleta2022 a răspuns:

Cosurile alea albe sub ochi sunt depuneri de grasime si dispar cand slabesti si-ti scade totodata colesterolul.

| Sunshine123 a răspuns:

Bună! Poți scăpa de milia cu ajutorul procedurilor cu laser din cadrul cabinetelor de dermatologie.