| SamsonRecordsYT a întrebat:

Bună TPU! Am o geacă de ski foarte faină și mi s-au lărgit mânecile. Cred că deoarece mama mea a tot pusa la spălat în fiecare săptămână. Ce să fac să își revină
Nume geacă: Nevica ski Vail

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sa le puna elastic la interior!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O duci la croitor dar nu mai are ce sa i faca a pus o la alta temperatură la masină si a largit o

| sierra1 a răspuns:

Nu-și mai revine nici o mânecă, rămâne așa dar poate că ăsta e felul ei de a-ți spune "ia alta"

| SamsonRecordsYT explică (pentru sierra1):

O am de 3 luni si a costa 1500 de lei

| sierra1 a răspuns (pentru SamsonRecordsYT):

Tot nu-și revine și dacă ai dat 1500 lei (deși nu cred)

| dullcat a răspuns:

Nu prea poti face nimic. Gecile acestea cred ca trebuie spalate in regim special, iar o data pe saptamana pare foarte des? Eu stiu ca se spala de cateva ori pe sezon, tocmai pentru a-i preungi viata. Este trecuta pe eticheta mentiunea ca e ok de pus la masina de spalat? Daca nu, ai gasit raspunsul.

Poti eventual merge la un atelier de croitorie sa ti-o modifice?

| AdioTPU a răspuns:

Nu cred ca mai ai ce sa-i faci doar sa-ti cumperi alta noua si sa n-o mai lasi pe maicata sa o bage la spalat in fiecare saptamana.