| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare! Credeti ca sunt chiar asa de urata? sad Colegii mei imi spun ca sunt foarte urata,ma jignesc,imi pun piedica(cateodata),ma fac proasta etc. crying Hai sa va fac o descriere despre mine: sunt fata, am 13 ani,am 1, 53 inaltime, am 45 de kg,piele cam inchisa la culoare,ochi caprui,par saten inchis-inchis,sa va spun ca am parul foarte ciufulit si cu late deoarece acum cativa ani purtam breton,buze roz pal,am cosuri pe frunte,alunite foarte multe,am gene foarte scurte dar sunt si putin lungi,am niste sprancene arcuite(nu rau de tot),am fata de forma patrata sad plus ca sunt neagra prin jurul ochilor adica nu am cearcane,aa si am uitat, am parul lung mai jos de toracewinking Voi ce parere aveti? Sunt chiar asa de urata? crying
Scuze dar nu am poze cu mine ca sa va arat.

14 răspunsuri:
| IamIce a răspuns:

Give us a picture u stupid hoe!

| Ady_Adrian_1996 a răspuns:

Cu draci! Funda?laughing

| girly2505 a răspuns:

Nu esti asa urata dar incearca sa nu iti bagi in seama colegii.

| eduardpuiu93 a răspuns:

NU esti deloc urata. Orice fta e frumoasa in felul ei. Sigur vei intalni un baiat care te va placea cu adevarat asa cum esti. Nu mai lua in seama toti prostii care fac misto de tine. Fii tu insati si mai ales fii putin mai severa cu ei.

| Emmmmmm a răspuns:

Nu stiu de tine (ca nu am o poza) da. eu sunt?big grin

| girly2505 a răspuns:

Si nu e treaba lor cum arati tu, iar mai ales trebuie sa iti placa cum arati nu cum iti zic altii sau ce iti fac! Bu ii baga in seama...''Cel mai destept cedeaza''.

| buzeduulci a răspuns:

Fiecare are frumusetea lui.happy

| D3X73R a răspuns:

Acm serios, Ce pusca mea pune-ti asemenea intrebari pe TPU angry Ceva normal ca persoanele care nu iti inteleg frustarea o sa isi bata joc d tine, o sa "te puna" pe anumite site-uri spre exp DeMotival sau stiu eu ce, pentru binele tau nu mai fa asa ceva straight face
Si raspunsul este Da esti urata!
Ai vrea sa-ti spun ca esti Afrodiata oh go on?
De ce sa ne imbatam cu apa rece?!?!?

| Bo0ble a răspuns:

Nu esti asa de urita.Probabil trebuie sa faci niste schimbari de look. Ar fi bine sa mai slabesti 1-2kg pentru inaltimea ta. Cu parul ar trebui sa faci ceva ca sa nu fie ciufilit. Cosurile nu-i nimic grav.Asa e virsta, dar ai putea sa te machiezi cu pudra. Si totusi parul poate putin sal mai scurtezi.
dupa descriere nu esti deloc urita :p

| DeeaDeeuta a răspuns:

Hello oamenii daca voi va credeti feti frumosi si altele nu va bagati in discutie, nu esti urata fata mea pentru ca asa fac si colegii mei si normal ca nu sunt urata sau ceva de genu pur si simplu incerc sa fiu eu sau sa ii bat ma rog doar nu ii baga in seamawinking p.s: lasa gelozia lor pentru ei nu ii lua in seamawinking

| hanzelik a răspuns:

Par ciufulit? fa ceva cu el, cosuri? scapa de ele, alunite f multe?, neagra in jurul ochilor? ia-ti o crema fa ceva...

| Crucified a răspuns (pentru Emmmmmm):

Da esti draguta, tu esti aia?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti fi oricum xlustina.dar daca ai un suflet frumos si iubesti pe oamemi asa cum sant, iti vor canta ingerii in inima vesnic.iar rautatea celorlalti nu le face cinste lor insisi, fiindca asa demonstreaza cat is de urati sufleteste.deci poti sa le spui in fata; aveti dreptate; sant urata, pe dinafara.dar voi santeti pe sluti pe dinlauntru.si apoi; fiecare are un dar, si un amar.dar unde prisoseste darul, nu se mai baga in sama amarul. xlustina? frumusetea de dinafara se mai poate corecta, dar se duce cu timpul.aia interioara ramane.deci parerea mea; nu.nu esti urata.cei care-ti spun asta sant hidosi.

| Hoper a răspuns:

"Am gene foarte scurte dar sunt si putin lungi " rolling on the floor))))))))))