| AndreeasFuckingDonutt a întrebat:

Buna TPU , am o intrebare pentru fete in mare parte... M.am pensat de curand si din greseala mi-am luat codita de la spranceana dreapta, acum ,dreapta e mai scurta decat stanga laughing . dar nu asta este problema, vreau si eu unul sau mai multe site-uri cu modele de sprancene , dar si sa-mi spuneti daca am vreo sansa sa-mi creasca codita de la spranceana la loc thinking FUNDITAAA >:d<

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți crește, stai liniștită.
Poți masca în acest timp cu creionul special de sprâncene care se găsește în comerț.
Sfatul meu este să le lași să crească și mergi la salon să te corecteze, ulterior doar ții linia lor prin pensarea firelor care cresc.
Pa, pa.

| Laura46 a răspuns:

Codita va creste normal, nu trebuie sa urmezi un model aparte pentru ca poate nu te avantajeaza, ce trebuie sa faci este decat sa urmezi linia sprancenelor
si atat.nu folosi creionul negru daca esti satena, mai degraba un maron inchis