| Siimonaa a întrebat:

Am o intrebare pentru voi : Care e diferenta dintre paletele de farduri de la Coastal Scents si cele de la Fraulein? Am vazut ca cele de la Fraulein sunt putin mai ieftine dar arata ideintic.

1 răspuns:
| IndescribableChild a răspuns:

Produsele de la Costal Scents sunt fabricate in China. Ei doar punand sigla pe ambalaj. Cat despre produsele de la Fraulein sunt de calitate si oamenii isi respecta munca si se gandesc si la posibilitatile materiale pe care le au oamenii in timp de criza.

P.s: Cumpara-o pe cea de la Fraulein.