| Melaniezoc a întrebat:

Am o intrebare: voi la ce varsta v-ati epilat?(pe picioare)-pentru prima data.

5 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Pe la 12-13 ani.

| DeeaLove08 a răspuns:

Pe la 12 ani.happy

| Rockart a răspuns:

La 13 sau 14 ani şi îmi pare rău, mă jur. Aveam părul blond pe picioare, nu se observa absolut deloc. Nu ştiu ce a fost în capul meu... Acum creşte ca naiba şi negru (îh). Dacă ai părul blond să nu faci prostia să te epilezi.

| Chocolateangeeeel a răspuns:

Cam prin clasa a 6-a.Dar acum s-a schimbat moda, sora mea a inceput din clasa a 4-a. Fiecare face pasul asta cand vrea, cand simte ca nu mai suporta parul de pe picioare,nu este ceva foarte semnificativ:* Incearca sa nu te iei cu lama deoarece va creste mai mult si mai gros,cel mai bine pe picioare este sa te epilezi cu ceara, se subtiaza, se rareste si te si obisnuiesti si nu mai simti durerea in timp:*

| Vevé_Beea_1905 a răspuns:

De cand eram mica ma epilam.tot timpul!