| TresJolie a întrebat:

Am o mica problema. Am 13 ani si stiu ca suna banal, dar am fundul cam mare..Stiu ca nu asta ar trebui sa ma preocupe la aceasta varsta,dar as vrea sa port si eu tricouri in pantaloni sau altele,insa imi este rusine, ca altii vor spune ca am fundul cam mare..mai mult port tricouri pana aproape de fund,nu-mi place sa mi sa vada.Ce exercitii imi recomandati? MUltumesc, funda.

2 răspunsuri:
| pissycutza99g a răspuns:

Si eu il am si am tot 13 ani, si nu pot purta haine stramte fiindca se vede, port numai largi sad nici eu nu stiu ce sa fac!