| funkygyrl a întrebat:

Buna TPU.am o mica problema deci as vrea sa slabesc.nu sunt grasa dar am burtica si na am vazut pe multi ca recomanda sa mergi la sala si, mie aiurea sa ma duc la sala la varsta asta ca toti pe acolo sunt de vreo 20 si eu am 14. e ok daca alerg si merg cu rolele? fac si abdomene cam cate pe zi? ...si ce imi recomandati sa mananc..as vrea sa slabesc cam in 3 saptamani credeti ca reusesc? o sa beau si cei verdewinkinglaughing

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Undal a răspuns:

Poti sa incepi cu zece abdomene in prima dimineata si in fiecare zi cresti cu cate cinci, adica azi zece, mai 15 si tot asa.E super ok daca mai si alergi si mergi cu rolele. Sportul in aer liber e cel mai sanatoshappy

| dropix a răspuns:

Nu e nimic rau sa te duci la sala laughing.e foarte bine, iti tonifiezi tot corpul. sau poti sa iti faciun program echilibrat de exercitii fizice pe zi. dimineata alergi, iar pe la 4-6 faci exercitii. incearca sa eviti sportul seara, iti piere somnul.