| anonim_4396 a întrebat:

Am o pereche de blugi de fapt mai multe si unele mis mari cu o marime si altele cu 3-4 marimi. Intrebarea este: Dacă le-aș duce la un croitor mi le-ar putea modifica? Oare cam cat m-ar costa?
Fundă

Răspuns Câştigător
| Morenna10 a răspuns:

Vreo 15-20 de lei perechea

| Anonim202225 a răspuns (pentru Morenna10):

Depinde de croitor, mergeam înainte la un croitor lua foarte mult și dura și mult chiar 2 săptămâni, ei am găsit altul 15 lei pentru a-mi modifica o rochie pe loc...

3 răspunsuri:
| MOvidiu a răspuns:

Blugii se pot modifica dupa masurile dvs la un croitor bun..preturile difera. daca ia doar din talie..etc..pana in 40 ron aprox.

| diarie a răspuns:

Nu stiu cat costa, oricum nu e mult dar poate sa ti modifice.