| ιυвιтα a întrebat:

Am o problema,am genele scurte,chiar daca le dau cu mult rimel,as vrea sa stiu daca afecteaza cu ceva genele naturale daca imi pun gene false,au de suferit genele mele? Stiu ca trebuie folosite anumite substante, adezive. Vreau sa stiu daca genele mele naturale se for rupe sau vor avea de suferit daca imi pun gene false
Funda!

2 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Ba da, îţi afectează genele adevărate în timp dacă abuzezi de cele false.
Cel mai des ţi se smulg genele adevărate odată cu cele false din cauza adezivului.

| yasmin1407 a răspuns:

nup, nu afecteaza cu nimic, insa te previn sa folosesti adeziv de calitate(DUO e foarte bun )