| Karmesytta a întrebat:

am o problema cu spranceana stanga nu stiu de dar imi creste foartee greu si cum mi-am pensat-o mai demult a ramas mai subtire decat cea dreaptalaughing) Ce sa fac sa imi creasca repede?sad cea dreapta creste lejer, dar cea stanga nu sad.

Răspuns Câştigător
| névtelen a răspuns:

Ulei de ricin, vitamina A/E, multa rabdare laughing) si masaj in zona cu probleme, masajul imbunatateste circulatia sangelui si favorizeaza cresterea parului. In timpul asta iti mai poti pensa un pic cealalta spranceana si poti folosi un creion / fard depinde ce vrei tu potrivit nuantei tale de par.

3 răspunsuri:
| zozo74 a răspuns:

O sa sune cam ciudat insa iti recomand sa-l speli in fiecare zi de cat mai multe ori; nu cu sapun doar cu apa partea dreapta creste ritmul de crestere - bafta!

| ÎngerCretin a răspuns:

Ulei de ricin. Cand te pensezi data viitoare, sa ti le penseze pe amandoua la fel, aceeasi forma.

| pynnk a răspuns:

Asa am patit si eu si cosmeticiana mi-a spus timp de o saptamana sau doua sa folosesc seara de seara ulei de ricin si imi vor creste