| PinkSugar a întrebat:

Buna TPU ...am o problema cum sa scap de transpiratie ...transpir mult dar nu este miros ca ma dau cu deodorantdar se vede urat.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Rade părul de la subbraț, că ăla miroase.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti grasă sau slabă?

| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Mergi la doctorul de familie. Ii spui cum sta treaba cu problema ta cu glandele subratului. si'ti va zice cum si ce. si gata big grin funda?:*

| rutanklan a răspuns:

Exista antiperspirant. Ala chiar blocheaza porii pielii si nu mai transpiri.
Cel putin asa mult. Eu unul nu folosesc, am inteles ca nu e chiar ok. Dar, ca si ultima instanta, poti sa folosesti atata vreme cat nu abuzezi.

| ????????Loding a răspuns:

- Buna..incearca acest rolon http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0, i:72&biw=1280&bih=902 antiprespirant 24 h.
Ai grija ca atunci cand iesi prin oras sa nu ridici mainile sus incatsa nu fie asa de vizibil.

| Nicole_8267 a răspuns:

Pai ia-ti un deodorant invisible

| Luly1802 a răspuns:

Daca vrei sa nu mai transpiri, incearca sa faci mai putin efort, iar cu deodorantul sa alegi unul care nu pateaza anumite culori, cum ar fi black and white, intelegi? ...eu sper sa-ti placa parerea mea...succes!

| Luly1802 a răspuns:

Daca vrei sa scapi de transpiratie incearca sa nu faci prea mult efort, iar cu deodorantul cumpara unul care nu pateaza anumite culori, cum ar fi black and white, intelegi? sper sa-ti placa parerea mea...succes!

| Luly1802 a răspuns:

Daca vrei sa scapi de transpiratie incearca sa nu mai faci mult efort, iar cu deodorantul cumpara unul care nu pateaza anumite culori, cum ar fi black and white, intelegi? sper sa-ti placa parerea mea...succes!

| cristicristi2012 a răspuns:

Incearca antiperspirantul Odaban si o sa scapi de transpiratie. chiar daca pare cam scump 76 de lei crede-ma ca merita banii. un spray te tine cam 6 luni pe mine ma tine aproape un an ca nu e nevoie sa ma dau cu el decat o data pe saptamana