| deeitza a întrebat:

Buna TPU am o problema mi-am luat acum 4 luni o pereche de blugi de la TAKKO si a iesit la masina de spalat picatele rosii in ei.
Intrebarea este: Daca ii bag in violet de gentiana intr-un lighean are ceva?
Am uitat sa specific ca (scuzati cacofonia) petele sunt destul de vizibile si maricrying

Răspuns Câştigător
| tina13 a răspuns:

Buna, e posibil sa ii strici mai rau daca faci asta... poate daca i-ai duce undeva la vopsit ar fi mai bine