| anonima2344442 a întrebat:

Buna TPU, am o problema si nu stiu cui sa cer ajutorul. Acum 1 săptămâna mi-am decolorat câteva suvite. Ieri iar mi-am decolorat câteva pentru ca nu-mi placea cum a iesit si acum iar nu-mi place.M-as vopsi inapoi culoarea mea naturală inapoi dar nu stiu, poate o sa-mi cada părul, habar n-am.Tin sa mentionez ca-mi arată groaznic si vreau inapoi culoarea mea naturală. Pareri?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi ce păreri vrei din moment ce nu pui poze sa vedem si noi cum erai înainte si cum esti acum, păreri de rău, regrete laughing, ce varsta ai?

| Elliiieo3 a răspuns:

Apeleaza la un salon.

| Gafitescu a răspuns:

Tundetil apoi lasă-l să crească până la o anumită mărime si lasa vopsele de par ca nu-s de tine
ps: fa o scoala/liceu/facultate apoi du-te la munca ca ai timp de modă dupa