| Vio199 a întrebat:

Am o problemuta, am primit un ceas foarte frumos dar care din pacate are o curea care miroase urat rau de tot, nu stiu...a piele... habar n-am thinking. Am spalat-o, parfumat-o, am tinut tot ceasul afara la aerisire. Dar in continuu miroase foarte puternic straight face. Cum pot scapa de acest miros?

2 răspunsuri:
| Copiliţă a răspuns:

De ce nu incersi sa cumperi oalta curelusa al el? Ceva ce sa semene cu cea actuala...

| Vio199 explică (pentru Copiliţă):

E asortata cu ceasul, are obiecte ornamentale speciale, nu mai gasesc asa, doar daca imi cumpar un ceas nou exact ca acesta, dar atunci nu ar mai fi special sad