| beautifulgirl1994 a întrebat:

Buna TPU:*: am parul destul de lung tuns in scari dar nu are nici o forma as vrea sa ma tund la un salon dar imi este frica de rezultat ce sfat imi dati sa ma duc la salon sau sa ma duc unde ma tund de obicei desi as vrea ceva nou dar sa nu imi ia foarte mult din lungime fundita

3 răspunsuri:
| Gumitzza5 a răspuns:

Daca nu risti, nu castigi! Du-te la un salon si cere sfat acolo cum sa te tunzi, femeile alea sunt specialiste si iti vor spune cum ti-ar sta mai bine, depinde de fizionomia fetei, de cum ai parul..Bafta>big grin

| roxkiss a răspuns:

Intai alegeti o coafura dupa forma fetii ))

| Anneeeeee a răspuns:

BUNA du-te la ada salon sau bubbles salon la prosper creca stii unde e te pup