| DianaArr a întrebat:

am pete rosii pe fata de la cosuri, ce sa fac sa scap de ele?

3 răspunsuri:
| didiroxididi a răspuns:

In primul rand spalate pe fata cu apa fara sapun sau altceva si dimineata si seara apoi date cu crema sau poti sa-ti faci o masca de argila (gasesti plicuri cu argila pentru masca de fata la farmacie )seara si sa o lasi sa se usuce iar apoi sa te speli pe fata (doar cu apa )

| Georgiana_Valentina_1998_3nef a răspuns:

Incearca sa te dai cu o crema de cosuri si nu le mai sparge, vor disparea de la sine

| Traista_Stepan_1999 a răspuns:

Folosete o crema happy