| Mexx99 a întrebat:

Buna TPU.Am picioarele putin cam groase, pot sa port dressuri negre? Adica ador tinutele cu rochii si dress negru sau chiar si fuste sau pantaloni scurti. ( puteti sa imi da-ti cateva idei?+link)
Funda!:*

Răspuns Câştigător
| TaNaNaNaNa a răspuns:

Buna! Negrul oricum,din cate stiu,da iluzia de dimensiuni mai mici,asa ca bineinteles ca poti purta,atata timp cat tu te simti bine in anumite rochii,dress-uri,fuste,pantaloni,le poti purta fara ncio retinere,important e cum te simti tuwinking Poarta ceea ce iti place happy Si da, anumite rochii, fuste, etc. se asorteaza cu dressuri negre happy
Hmm, link-uri cu idei cred ca gasesti destul de multewinking

7 răspunsuri:
| olteanu0127 a răspuns:

Apuca'te de salahee hee

| Mexx99 explică (pentru olteanu0127):

You don`t say :l.Intrebarea mea a fost daca arata ok dress`urile negre daca am picioarele putin mai groase, nu sa imi spui TU daca am nevoie sau nu de sala. Daca te plictisesti, canta la alta masawinking

| olteanu0127 a răspuns (pentru Mexx99):

Pai daca ai picioarele putin mai groase apuca; te de sala la asta ma refeream nu ziceam in aiureala smecheritowinking app as canta daca as stii

| Mexx99 explică (pentru olteanu0127):

Daca eu de exemplu vreau sa port MAINE un dress, cum ai vrea sa am rezultate de pe azi pe maine?:l Doamne ce oameni.:l FUCK LOGIC

| olteanu0127 a răspuns (pentru Mexx99):

laughing sa nu te murdaresti la gura de engleza, poarta cand vrei ce vrei daca te simti bine si iti place cum iti sta in ceva imbracata cum zicea cineva mai sus ( sa ai "succesuri ")

| Mexx99 explică (pentru olteanu0127):

Mda,ma rog.happy

| Alexandra2737hhs a răspuns:

Poti purta dresuri negre dar daca ai picioarele mai groase iti recomant ca dresul sa fie putin mai largut si mai lung.