| Emima27 a întrebat:

Bună, TPU! Am primit de curand o pereche de adidasi care fac o cuta când merg pentru ca sunt o mărime puțin mai mare decât port eu, dar eu mă simt foarte bine mergând cu ei, nu simt ca sunt mari. Credeți ca dacă pun tălpici se mai vedea acea cuta? Sau este normala?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pastreaza adidasii pentru la anul, pentru ca, de fac cuta, inseamna ca sunt mult prea mari pentru tine si se vor rupe imediat. IN plus, este inestetic si toata lumea va rade de tine!

Poarta-i peste 1an, cand mai creste piciorul si vei avea ce sa incalti, fara sa risti sa-i strici de acum.

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Îmi amintesc că am avut și eu niste adidași care făceau cuta la umblat și erau buni că mărime, problema era materialul care era de proasta calitate. In acel loc s-au rupt adidașii destul de repede. Poate că și la tine e vorba de calitatea materialului și nu de mărimea adidasului. Dacă e așa nu prea ai ce face. Poarta-i până se rup.

| Stanciu_Marius_2001 a răspuns:

Pune un anunt sa ii vinzi si poti sa iti iei alti mult mai frumosi si care sa iti vina?