| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Am scalpul foarte rar și gras! Nu mai știu ce să fac să mai dau și eu puțin volum în zona aia...și se îngrașă super repede.Vă rog frumos să îmi recomandați ceva produse/remedii naturiste...să scap și eu de problemele astea.

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Pentru chelie ai implant, iar pentru parul care a mai ramas si e gras alegi doar un sampon potrivit pentru tipul tau de scalp, mergi mai bine la dermatolog sa il examineze putin.

| Drimmero a răspuns:

Acum vad ca ai feminin la profil, cel mai probabil esti tipa...nu prea merge implantul la tine, problemele sunt de alta natura, ramane sa mergi la medic pentru analize amanuntite.

| Lukasssz a răspuns:

Maestru in chelie, Drimmero rolling on the floor