| Deeyutzyka a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare cine a folosit vopseaua de la Kallos sa-mi zica si mie daca este buna si ce oxidant pot folosi pentru o nuanta de saten deschis ca am parul gen alun si radacini saten inchis dau funda tin sa spun ca am parul aproape de fund happy

Răspuns Câştigător
| Deeyutzyka explică:

Cu oxidantul sa dai numai la radacini atat cat este mai inchis la culoare si dupa aceea vopsesti tot..trebuie sa iasa uniform..Succes!

2 răspunsuri:
| mary4048 a răspuns:

Eu am folosit vopsea de la kallos si am fost multumita..cat priveste nuanta ta nu ma pot pronunta pentru ca eu m-am vopsit cu negru..am avut si eu parul lung pana la fund, dar l-am tuns scurt acum 3 saptamani..era prea greu si nu mai aveam volum.dar era frumos.o sa creasca iar repede..sa ai grija de al tau, ca este cool sa ai parul atat de lung!

| Deeyutzyka explică (pentru mary4048):

Multumesc!happy si eu am auzit ca este profesionala vopseaua si ma gandeam cu oxidant de 12 saten deschis am parul gen alun si radacinile crescute un fel de saten inchishappy si nu stiu cum sa fac sa iasa si uniform happy

| Deeyutzyka explică (pentru Deeyutzyka):

Cu oxidantul sa dai numai la radacini atat cat este mai inchis la culoare si dupa aceea vopsesti tot..trebuie sa iasa uniform..Succes!