| maryah a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare.mia-m comandat de pe net niste cosmetice si am primit e-mailu de la acea firma ca, comanda a fost expediata si sa ma duc in 3 zile sa o iau asa am fost sa iau coletul si doamna de la posta mi-a zis sa ii zic codul posta ca sa il pot lua iar eu i-am zis codul coletului si a zis ca nu e asta.ce trebuie sa fac? am sunat si la firma si au zis ca trebuie sa primesc de la posta codul sau ceva de genu si au trecut 5 zile de atunci si nu am primit nimic.ce sa fac?:-s. Funda:*

Răspuns Câştigător
| Ancutss30 a răspuns:

Din cate stiu eu, ca sa ridici un colet iti trebuie buletinul si recomandata pe care ia primit-o acasa de la firma de cosmetice. Daca iti trebuie codul postal din orasul tau, scrie pe internet si il vei afla foarte simplu.

1 răspuns:
| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Nu am auzit ceva, stiu ca pentu a ridica coletul ai nevoie de buletin si numele de pe buletin sa coincida cu numele celui care a facut comanda.