| Laurosa a întrebat:

Oare e bine sa speli bratara pandora cu pasta de dinti? Am mai incercat pe alte bijuterii si a mers

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Nu as incerca pasta de dinti pe argint... intreaba intr-un magazin Pandora cam ce ar recomanda.

| Laurosa explică (pentru alina2k18):

Mie mi s-a facut neagra si nu mai stiu ce sa fac, cei de acolo mi-au zis sa spal cu sapun dar eu am mai spalat cu pasta de dinti pe argint si acum nu pot sa ajung la Magazinul Pandora.Tu ce modalitate ai folosi?

1 răspuns: