| AndaAndutZa20 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare urgentabig grin astazi trebuie sa platesc factura e la avon si din pacate nu o mai gasesc cum as putea sa procedez sa o platesc? sau daca as putea plati pe internet... ceva sfaturi?sadsad

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu o gasesti in contul tau de pe site-ul lor atunci le poti da un telefon, sa-ti dea numarul si suma facturii. Numai bine!

1 răspuns:
| MirceaGuita a răspuns:

Suna la ei sau intra pe site-ul lor si le zici ce s-a intamplat