| Uza a întrebat:

Am si eu o mare problema cu parul! Dupa ce fac baie, dupa ce mi se usuca parul este foarte foarte aspru, imi sta foarte urat parul, se electrizeaza, nu are nicio stralucire, cred ca pe de o partea am aceasta problema si din cauza tunsorii pe care o am, sunt tunsa in scari si imi sta si mai urat pentru ca sunt mai tot timpul ciufulita si nu are nicio forma. Dar a 3 a zi dupa ce imi fac baie incepe saa mi se ingrase parul si as vrea si eu cateva solutii sa mi se ingrase parul a doua zi dupa ce imi fac baie sau nu stiu... ceva sa numai fie asa de aspru. De 2 ori pe saptamana ma dau cu ulei de ricin, ma dau si cu ulei de masline, nu stiu ce sa-i mai facsad Uleiul de ricin grabeste cresterea parului? Eu il am pana la umeri, cam cat o sa-mi creasca parul pana in decembrie? Sa precizez ca nu il intind cu placa, nici nu il usuc cu feonul, nu l-am vopsit, nu am facut nimic ca sa-l deteriorezsad Am folosit si balsam-uri, dar nimic, mai rau imi face parulsad Am nevoie mare de niste sfaturi! Va multumesc din suflet!

4 răspunsuri:
| NANANAHehh a răspuns:

Este degenerat.incearca samponuri de volum, de stralucire:cauta samp.asta aile professional nourshing care(cheir-se citeste) normal hair costa pana in 10 lei nu spune ooo ce iesftin deci de proata calitate...tu stii ce fel iti face parul impreuna cu:balsamul wash & go? zi-mi rezultatul lasa-mi rasp.

| NANANAHehh a răspuns:

Mai e cu galben...dar tu alege-l cu verde-sticla e bleu

| pinguuina a răspuns:

Incearca sa te clatesti cu otet de merge, sa nu mai fie atat de aspru.

| Luana2347 a răspuns:

Incearca samponul "vichi dercos", e cam scump(in jur de 40 lei) dar merita.