| AlexAL275 a întrebat:

Am și o întrebare : Dintre adidașii Adidas Superstar și Adidas Stan Smith, care credeți că sunt mai buni?
Eu aș vrea să-mi achiziționez o pereche de adidași adidas superstar pe negru, dar toată lumea îmi zice că arată mai bine pereche de adidași adidas stan smith. Ce părere aveți?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probeaza-i pe amandoi si decizi pe moment, care-ti plac tie mai mult.
Cat priveste calitatea, amandoi sunt la fel de buni sau prosti, depinde cine i-a facut, ca de-s facuti in China, sunt de calitate proasta, ambele marci.

| nathalia01 a răspuns:

Buna, Alex! Am o pereche de superstar de aproximativ 2 ani si e foarte rezistenta. Tot pe negru o am și sunt mulțumită in totalitate. Nu contează ce spun ceilalți, tie trebuie sa îți placa. Nu ei o cumpara, ci tu. Depinde ce îți place și tie. Ti-am spus ca am și eu superstar și sunt foarte mulțumită. Ii spălam o data la o luna pentru ca mi de murdăreau foarte greu și nu au nicio zgârietură vizibila, poate doar foarte mici și inofensive. Sper ca te-a ajutat răspunsul meu! Contează ce îți place tie si ce decizie vrei sa iei! O zi frumoasa si succes