| anonim_4396 a întrebat:

Am un epilator Philips Satinelle Wet & Dry, mai multe detalii aici: http://altex.ro/......ulator-alb

Nu m-am facut niciodata cu el, de fapt cateva fire le-am luat pe uscat si m-a durut ingrozitor :))). Si zice ca e wet and dry, dar am niste dubii. Sigur il pot folosi in dus? Mi-e cam fricaaa! Adica in timp ce e in functiune. Daca il scap in apa?

Vreau sa fac dus acum si m-am gandit pe picioare sa imi dau cu apa foarte rece sa imi amorteasca piciorul sa nu simt asa tare, dar tot am dubii...

1 răspuns:
| Goddess23 a răspuns:

Da il poti folosi in apa. Eu am Wet and dry de la Braun si nu este nicio problema daca il folosesc la dus sau in cada. Ca sa iti mai amorteasca poti pune o punga cu gheata ca actioneaza mai repede sau cat stai in cad sa folosesti apa fierbinte ca sa se imoaie pielea si epilatul e mai suportabil.