| OanaRamona a întrebat:

Buna tpu.Am varsat niste solutie de curatat pe pantaloni si s-au decolorat unde a picat solutia.Mie imi placeau pantalonii astia si nu vreau sa ii arunc plus ca sunt nu mai buni de purtat in afara de pata care se vede destul de rau la genunchi, imi puteti recomanda ceva vopsea pentru textile ca sa acopar pata decolorata? Pantalonii sunt de bumbac luati din HM acum 2 ani cam asa

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Du pantalonii la o curățătorie din oraș; poate că unele dintre acestea oferă și servicii de vopsire.

3 răspunsuri:
| Mopmop a răspuns:

Ai incercat sa iti cumperi online o pereche identuca? Asta e singura idee care imi vine in minte...

| sofiaaaa001 a răspuns:

Nu știu dacă e posibil sa mai scoti acea pata dar poti încerca sa mototolești pantalonii și sa ii stropești cu clor sau ceva soluție de decolorat ca sa se vadă ca și cum asta era imprimeul pantalonilor sau poti sa coși peste pata respectiva genul ăla de abțibilduri brodate ca sa acopere pata