| cryss_6160 a întrebat:

Anul acesta trec a 8-a si maine vreau sa imi cumpar o pereche de pantaloni de trening(pentru ora de spot pentru ca in rest urasc treningul:d). Ce culoare ma sfatuiti sa iau? As vrea si poza cu modelul care va place voua.
P. S.: Ma gandeam la o pereche de pantaloni mai stramti pentru ca sunt destul de slaba si nu arat bine in unii largi.
Vreau parerile voastre despre ce va place si ce se poarta in 2011.
Dau FUNDA + voturi

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Pai daca esti slabuta, evita negrul. Da o tura prin magazin si vezi ce iti place.

| ღßaßÿღ a răspuns:

Daca esti foarte slaba nu este bine sa iti iei pantaloni foarte stramti, pentru ca iti va arata picioarele ca doua bete(si eu am aceeasi problema). Mai bine ia-ti pantaloni nu foarte largi, dar nici foarte stramti.Cat despre culoare...gaseste una care sa se potriveasca cu tenul pielii tale.P.S : pantaloni de traning draguti se gasesc daca sti unde sa ii cautiwinking... sper ca te-am ajutat

| BlkDrmm a răspuns:

Sa sti ca pantalonii mai largi nu te fac sa arati grasa;-)
Mie imi plac astia: http://www.google.ro/......tp?/imgres
Culori:-? La clasa a8a, negru gri sau alb. Dar acum depinde si de preferintele tale. Conteaza ce iti place tie. Si depinde si ce gasesti:))Bafta:-*

| cristiana1998 a răspuns:

Salut.Eu trec pe a saptea si am un trening movaliu spre visiniu inchis cu dungi rozalii pe margine.nu neaparat sa iti iei ca mine, dar eu zisc sa incerci culori inchise, pentru ca vad ca asa face toata lumea.panatalonii sa fie mulati la coapse si mai largi la gambe:* funda?hee hee

| NoNameGirl a răspuns:

Buna!
Eu te sfatuiesc sa-ti iei un trening cu pantaloni negri sh bluza ce culoare iti place tie (eu asa am si bluza e mov). Si in plus cu pantanloni negri arati bine indiferent cat de grasa sau slaba esti.
Si nu-ti face griji pentru moda, deoarece se poarta asa si multe fete au.
Sper ca te-am ajutat si succes in alegerea treningului ideal pentru tinekiss.
P.S.: Si eu sunt slaba;-)hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosu si albastru sunt culori specifice sportului big grin.
Cum tu esti fetita, incearca unul in care culoarea predominanta e rosu si apar si dungi albastre sau ceva de genul. Poti opta la culori :
rosu plus negru
mov plus negru
orice plus negru