| anoncrista19 a întrebat:

As dori sa devin reprezentant pentru o firma de produse cosmetice. Ce imi recomandati? La care firma as avea mai mult de castigat?

7 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Buna,

Sunt Gerlinde si sunt consultant Oriflame din 2011. Daca doresti sa te inscrii la Oriflame, te astept cu mare drag in echipa mea. Ma poti contacta pe:
- pagina https://www.facebook.com/lindemonablog
- facebook https://www.facebook.com/iuhasz.gerlinde
- email iuhasz.gerlinde@gmail.com
- telefon 0721752292

Pe scurt, avantajele consultantilor sunt:
- discount de 23%, 30% sau 40% in functie de valarea comenzii
- program de bun venit (pentru cei care sunt noi inscrisi)
- programe de loialitate
- programe de sponsori
- oferte extra-catalog
- oferte speciale pentru consultanti
+ multe altele.
Produsele sunt pentru toate tipurile de persoane, de la elevi la persoane peste 55 de ani. Au calitate foarte buna, atat produsele cosmetice, cat si cele de ingrijire zilnica sau accesorii.

Daca vrei sa devii consultant Oriflame, sa castigi bani si sa arati bine, te astept in echipa mea;)

| Anonima0000000000 a răspuns:

Avone:3

| oanaro a răspuns:

Eu iti recomand AVON
Ai cadouri și reduceri de până la 40%**
Livrare in toată țara, între 24 și 72 ore
Cumperi acum, plătești când poți. Ai credit 18 zile şi plăteşti cu orice tip de card.
Te poti inscrie online aici: http://ttap.co/1xgIV8J

| Teo_Robert_1997 a răspuns:

Buna draga eu iti recomand Oriflame. Acum o sa te intrebi de ce?
Pentru ca reducerile sunt pana la 40 % + cadouri din partea firmei + catalog mai mic cu reduceri pentru consultanti + bonusuri de performanta in bani!

Eu te pot ajuta sa te dezvloti si sa ajungi acolo sus unde doresti.Este proprul tau sef lucrezi cat vrei si cand vrei.Nu esti obligat cu nimic din partea firmei si chestia cea mai tare iti creezi propria afacere fara investitii (avand in vedere ca pentru un magazin iti trebuie chirie si echipa pe care o platesti, dar aici practic echipa te plateste pe tine!

Daca vrei sa-ti spun mai mult da-mi un beep la nr de tel: 0766.233.962 si te sun inapoi sa-ti dau mai multe detalii si beneficiile pe care le ai in Oriflame.

Cum ti se pare oferta mea?

| MiaMikkidutza a răspuns:

Oriflame cu siguranta iti va aduce cele mai multe satisfactii! iti vorbesc din experienta

| AnitaAny a răspuns:

Https://ladys.ro/? affId=AM3bU7ZH

| anonim5297 a răspuns:

Oriflame pentru ca:
intre 70-299lei ai reducere de 23%.
intre 300-599 ai reducere de 30%
>600 ai reducere de 40%. toata reducerea iti ramane tie. happy