| Romer_Alexandra_1999 a întrebat:

As fi foarte recunoscatoare daca ati putea sa ma ajutati???? Am parul saten si as vrea sa imi fac o schimbare cum ar fi suvite doar ca intr-o nuanta putin mai deschisa decat cea a parului mei, intrebare acum este stiti sau imi recomandati un Salon bun din Bucuresti cu preturi accesibile?????????????

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Suvite de idei briliante, in interiorul capului, valoreaza mult nai mult si sunt gratis - doar trebuie sa lucrezi pentru elewinking