| ѕოiℓε01 a întrebat:

As vrea sa cumpar o rochita si nu stiu pe care sa o aleg:

http://www.dreamfashion.ro/....../index.php

Care va place cel mai mult? Poate ma ajutati sa ma jotarasc! Multumesc:*!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună
O prefer pe prima.
Pa, pa.

| SandraMikyZu a răspuns:

Pai cea labastra e cea mai draguta celelalte au ceva care le strica plus ca la cea albastra poti sa i-ei accesorii argintii si va arata superb

| kathyangel a răspuns:

Clar e prima, cea albastra! :* love struck

| madymadalina99 a răspuns:

Prima, aceea albastra este cea mai frumoasa... ce frumoasa superba. Eu pe aceea a-si cumparao! Spor la cumparaturiwinking. Funda?

| ComatoseWine a răspuns:

Cea albastra e cea mai frumoasa si se potriveste cu orice tip de piele(aproape)
Cea rosu-sangeriu e relativ asemanatoare, dar chestia pe umar nu e foarte atractiva(zic eu)
Ultima are o culoare uratica, iar trandafirul ala e oribil(parca e floare de pus in piept la nunta).

| Siminik a răspuns:

Prima :*

| AaLexS a răspuns:

Mie imi place aia albastrawinking

| Dulcinea a răspuns:

Cea albastra e genialaaa!