| Andwta a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez niste extensii, dar nu stiu nimic despre ele. La pret e problema, nu vreau sa imi iau extensii scumpe. De unde as putea cumpara, afara de site-uri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| JoleneSth20 a răspuns:

Am incercat tot felul de extensii, pornind de la cele Divisima, cele sintetice, cele afro... si parerea e ca nu merita. Cele sintetice se fac praf rapid.
Iti recomand ceva din fir natural, cum ar fi cele clip-on de pe Oskar. La salon te va costa si manopera pe langa extensii.

| Andwta explică (pentru JoleneSth20):

Am vazut niste extensii la 30-50 de lei, deci alea sunt sintetice?

| JoleneSth20 a răspuns (pentru Andwta):

Da, sunt sintetice și plasticate. La mine s-au încâlcit groaznic de când le-am scos din folie și mai făceau și mare reclamă pe ele.
Alea de pe oskar ţi le recomand.

3 răspunsuri:
| MadaLina6767 a răspuns:

Incearca extensii cayra.com sunt din par natural si costa vreo 60 de lei. Sunt bune am si eu.