| Radu136 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o geaca de blugi... ceva in gen ca aceasta http://thebagshop.ro/......a-406.html chiar si asta e buna dar nu stiu daca imi vine... mai are doar marimea small si nu stiu unde sa mai gasesc. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Eu zic sa o iei...
Si daca nu iti vine o poti returna.

O zi buna!

| IoanaSorina a răspuns:

Te pot ajuta, dar nu stiu ce vrei tu sa afli de fapt laughing Eu zic ca ti-ar veni bine happy

| printesa16 a răspuns:

Gasesti la orice magazin, sa fim seriosi o geaca de blugi? Da o raita prin magazine si o sa gasesti ce model vrei.