| adry2001 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar Pieptenele pentru indreptarea parului de la avon si as vrea sa stiu de la cei care l-au cumparat functioneaza, chiar indreapta parul pentru ca vreau sa imi indrept putin parul care orice i-as face tot ii raman niste onduleuri lejere si as vrea sa nu mai ramana. Parul meu este destul de lung aproape pana la fund(daca ajuta la ceva aceasta informatie).
Multumesc!
Primul raspuns folositor primeste funda!

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pieptenele ala nu indreapta singur parul, trebuie sa folosesti feonul si sincer eu nu ma descurc sa tin si de ala si sa am grija si sa-l usuc astfel incat sa se indrepte...mai buna e o perie rotativa.

| sonia1512 a răspuns:

La mine a functionat si eu am parul ondulat dar cu ajutorul lui nu imi mai sta asa de ondulat chiar functioneaza
Asta e parerea mea :* happy

| Cipsuri a răspuns:

L-am cumparat si eu, nu e cine stie ce. Daca ai parul cret, ondulat, nu prea ai sanse. Functioneaza mai mult cand e parul ud.

| Andreeabtw01 a răspuns:

Buna! Eu mi-am cumparat pieptenele de ceva vreme si nu l-am folosit numai o data. Sincer nu sunt foarte multumita de el ca nu face mare lucru. Acuma depinde de par, daca vrei sa il testezi poti sa ti-l cumperi.